Teslimat & İade Şartları

Teslimat Şartları

Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu kargo firmaları ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Fiyatlarımıza kargo dahil değildir ve kargo ücreti teslimat esnasında tarafınızca ödenecektir.

Siparişler, kredi kartı ile veya havale ile ödendikten sonra veya kapıda ödeme seçeneği ile alış yapıldıktan sonra mesai saatleri içinde olmak koşuluyla aynı gün içinde kargoya verilir. Mesai saatleri dışında verilen siparişlerin gönderilmesi ertesi gün mesai saatleri içinde gerçekleştirilir.

Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle iletişim kısmında belirttiğimiz e-posta adresimiz ya da telefonumuzdan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

Sipariş İptali

Sitemiz üzerinden verdiğiniz her hangi bir siparişinizi kargoya verilmeden önce bize web sitemizdeki telefonlardan ulaşarak, mail göndererek veya iletişim formumuzdan irtibat kurarak iptal edebilirsiniz.

İade Şartları

TÜM ÜRÜNLERİMİZ İADE GARANTİLİDİR

İnternet mağazamızdan almış olduğunuz ürünlerde bir sorun olması ya da aldığınız ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda, teslimat sonrasında iade edebilirsiniz. Ürünlerin iadesi için belirtilen yasal süre 14 gündür. Satın alınan ürün veya hizmetin iade şartları tüketici hakları çerçevesindedir. Satın alınan ürün orijinal halde (tekrar satışa uygun), şartlara da uygun olarak 14 gün içerisinde tarafımıza herhangi bir neden göstermeksizin iade edilebilir.

İade etmek istediğiniz ürünler, ilgili ekibimiz tarafından hızlı ve doğru bir şekilde incelenecek ve talebiniz değerlendirilecektir.  İadeniz, “Mesafeli Satış Sözleşmesi”nde yer alan Madde 13’deki “Cayma Hakkı” ve Madde 14’deki “Cayma Hakkı Kullanılamayacak Ürünler” şartlarına uygun olmalıdır.

İade edilen ürünün şartlara uygunluğu kontrol edilecek uygun ise geri ödeme sonucun müşteriye bildiriminden itibaren en geç 24 saat içerisinde yapılacaktır. Geri ödemede firmamızın karşılamış olduğu banka aracılık, kargo gibi masraflar düşülecektir.

Ürün iadesi konusunda müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz

ÖDEMELER:

Ödemelerinizi sitemizde belirttiğimiz (kredi kartları, banka havalesi, kapıda peşin) ödeme seçenekleri ile yapabilirsiniz.

Havale ile ödemelerde sipariş tarihinden itibaren en fazla 7 gün içinde ödeme işleminin gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Havale işlemleri sırasında ilgili kurum tarafından talep edilebilecek "masraf" vb ücretlerin karşılanması tamamen müşteriye aittir.

Ödeme işlemini yaparken Sipariş Numarasını mutlaka belirtiniz.

Web sitemizden alışveriş yapan kişi yukarıdaki tüm maddeleri kabul etmiş sayılır.